Ota yhteyttä, niin suunnitellaan, miten voisimme parantaa sinun rakennuksesi energia­tehokkuutta

Yhteystiedot

Jarno Kautto

Myyntijohtaja

jarno.kautto@holda.fi

+358 44 491 5107

Marco Lilja

Myynti | Kotitaloudet ja yritykset

marco.lilja@holda.fi

+358 44 491 9311

Anton Jokinen

Myynti | Kotitaloudet ja yritykset

anton.jokinen@holda.fi

+358 44 491 9414

Timo Hurme

Myynti | Asiakashankintavastaava

timo.hurme@holda.fi

+358 40 043 6174

Martin Honkanen

Liiketoimintajohtaja | Sähkö- ja energiaurakointi

martin.honkanen@holda.fi

+358 44 491 9313

Lauri Toivonen

Projektipällikkö | Sähköurakointi

lauri.toivonen@holda.fi

+358 44 491 9312

Vesa Robertsson

Toimitusjohtaja

vesa.robertsson@holda.fi

+358 40 723 1191

Antti Saarni

Operatiivinen johtaja

antti.saarni@holda.fi

+358 40 567 5075

Alisa Miettinen

Johdon assistentti

alisa.miettinen@holda.fi

+358 44 491 9310